Sport

Sport

Kampionati Evropian i zhvilluar në Francë dha spektakël të madh si nga…
Artikel bewerten
(2 Stimmen)
Futbolliti Eder është trim fitores së Portugalisë, i cili në minutën e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kombëtarja shqiptare do të mbërrijë në aeroportin e Rinasit sot në orën…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kombëtarja shqiptare ka shkëlqyer në përballje me Rumaninë, duke fituar me rezultat…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Sfida e dytë për Shqipërinë, ajo ndaj Francës, pritet të sjellë dhe…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Me golat e Shkodran Mustafit dhe Bastian Shchweinsteiger, Gjermania e ka nisur…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Xhudistja e Kosovës, Majlinda Kelmendi, për të dytën herë është kampione e…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Ëndrra e madhe e gjithë shqiptarëve është realizuar, pasi Kombëtarja shqiptare ka…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
    Kombëtarja shqiptare sonte luan ndeshjen vendimtare me armenin, për kualifikim…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Tekniku kuqezi theksoi se Shqipëria e ka në dorë fatin e saj…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kampionia e Botës në xhudo, Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e artë…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Serbia ka arritur të fitojë 0:2 në lojën me Shqipërinë në Elbasan…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Kombëtarja shqiptare ka bërë hapin e madh në garën për tu kualifikuar…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Alonso, Vettel dhe Hamilton, 88 milionë euro për tre pilotët më të…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Sepp Blatter nuk do të jetë më president i FIFA-s. Vendimin për…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Pep Guardiola tregohet realist. Tifozët e Bayernit prisnin që skuadra e tyre…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Udhëheqësit e Manchester Unitedit kanë shkarkuar punonjësin evropian për shkak të fyerjeve…
Artikel bewerten
(1 Stimme)
Kampionia e botës në xhudo, Majlinda Kelmendi, ka kryer me sukses një…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Boksieri shqiptar Haxhi Krasniqi në duelin e 46 profesionist kishte për t´i…
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Cristiano Ronaldo turpëroi Michel Platininë pas Botërorit të Klubeve. Ylli i Real…
Artikel bewerten
(1 Stimme)