ARTI EVENTS - Organizon 8 Marsin Diten e Nënës/ Vetëm për Zonja dhe Zonjusha në Gelsenkirchen.

Me 08.03.2019 E Premte ora 19:00

BEKA EVENT Organizon me 18.02.2018 - Koncert Familjar/Rinor në Dortmund - Për nder të 10-Vjetorit të Pavarsisë së Kosovës

Beka Event

 

17.02.2018 - Illyricum - Shoqata Arsimore dhe Kulturore Shqiptare - Organizon Mbëmje Familjare/Rinore - Korab Shaqiri, Lindita Leti dhe Kujtimi

Adresa:

Piano Langenfeld

Carl-Leverkus-Straße 6
40764 Langenfeld (Rheinland)

Reklama Gezuar Vitin e Ri 2018

Të festojm së bashku Vitin e Ri 2018 në HERNE. Në një ambjent familiar dhe rinor.

Darka përban meny te paster plus grill si dhe pije jo alkoholike + birra pa kufizime si dhe shumë befasi tjera të gjitha inklusiv.  Red Bull dhe Vodka etj... me çmime shumë të volitshme.

Rezervimi është i obligushëm dhe sa më heret aq më mirë!

 INFO DHE REZERVIME: 017684885431

View the embedded image gallery online at:
https://zemra.de/default-menu/content/shpallje#sigProId63a01db721

-----------------------------------

Postfach: Naser Cerkinaj 10 05 21

45805 Gelsenkirchen

-----------------------------------

Bashkë Kombasë të nderuar ejani të festojmë ndrriminë e Motmoteve 2018. Së bashku në Bergisch Gladbach.
Salla është moderne më të gjitha kushtet:

  • Ka  Kafiteri teke ku lejohet pirja e Duhanit
  • Kemi edhe dhom gjumi per Femijë
  • Parking për Vetura të mjaftushum
  • Kurse Pije alkoholike me çmim të volitshum!

Ju mir presum...

 

 

Adresa:

Schlodderdicher Weg 48
51469 Bergisch Gladbach

View the embedded image gallery online at:
https://zemra.de/default-menu/content/shpallje#sigProIdedd8c9cdaf

 

Gerhart-Hauptmann-Realschule
Mühlbachstraße 3
45891 Gelsenkirchen

 

 
Adresa: Claudiastr 2c.  51149 Köln  Rezervimi +491729655991  ose +4915232045099
Organizator Agim Dreshaj / Gazmen Tahiri / Kadri Dogani
 

 

 

 Shikoni këtu Organizimet e fundit që u organizun nga ARTI EVENTS  Arti Event

 

Këtu ku është mbajt 28 Nentori 2016 dotë Festojm edhe 8 Marsin...

 

19.11.2016 - Dardania Eventnight - Club Rubirosa - Oberhausen

 2016 11 19 Dardania Eventnight

facebook

Centro-Promenade 23
46047 Oberhausen

DARDANIA EVENT NIGHT - ALBANISCHE PARTY

CLUB RUBIROSA

EJANI SHIPET E DARDANIS TE FESTOJM SE BASHKU! START 23.00 UHR TO 05.00 UHR

 

Lëshojm lokalin + shtëpin me qera në Hajvali afër Shkolles

- Lokali ka gjithësej 125 m²

Për ç’do informata na kontaktoni në këtë numer: +49 15737053953

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

leshojm-lokalin-shtepin-me-qera-ne-hajvali-afer-shkolles

 

Hagen - Tubim me bashkatdhetarë

30 Mai 2016 geschrieben von

Në Hagen - Tubim me bashkatdhetarë


Pjesëmarrës: Albin Kurti, Boiken Abazi

Data: 10.06.2016,

Dite: E premte,

Ora: 19:00

Vendi: Berlinerstr. 110 - 58135 Hagen

 

Tubimi i organizuar nga Qendra e Lëvizjes VETËVENDOSJE! - Gjermani

Shiten troje ne Lagjen Bardhosh të Prishtinë sipas planit urbanistik. Trojet janë të ndara sipas terenit me sipërfaqe të ndryshme nga 3 deri në 5 ari. Lagjja Bardhosh është dita ditës duke u shndërruar në një lagje moderne me një infrastrukturë dhe plan në stil të shteteve perëndimore. Përparësi në blerjen e tyre kanë vetëm mërgimtarët nga shtetet e Perëndimit, familjarët e ngushtë dhe farefisi i tyre. Nëse bashkohen dhe në formë kolektive me i blerë atëherë trojet mund ti përcaktojnë vet se kush me kenë donë të mbetet afër njeri tjetrit. Çdo kush që e blen një truall ndërtimi aty, njëkohësisht pa pagesë i takon edhe një parcelë e përbashkët qe është planifikuar për një kopsht të përbashkët familjar dhe për fëmijë. Rruga është asfaltuar deri të trojet. Autostrada i ndanë vetëm 500 metra nga e cila mund të inkuadrohen shpejt në rrugën për Prishtine,Mitrovicë,Podujeve dhe në Autostradë Prizren Gjilan,Shkup dhe Tiranë

Kontakt telefon:
Tel. 0049 - 711/540 65 201
Mobil: 0049 - 172/ 134 91 96
Mobil: 0049 - 179/ 501 74 84

0se në Kosvovë:
Mobil: 0037744126252
Te gjithe telefonat kanë viber ose whatsapp
Po edhe përms emailit Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

 

    Mirë se erdhët  në  faqen  tonë  Dibrani-transport 

Dibrani-Transport me një përvojë 11 vjeçare  ka ndryshuar   veprimtarinë e vet ,  riorganizime të shtuara në tregti, ndërmjetësim , shitje-blerje, risi,vizitone  faqen tonë dhe bindeni veten tuaj dhe të tjerët , mos harroni shpërndane këtë  vizitkartë  të ma poshtme qe ta kenë edhe njerëzit tuaj, qe kanë anëtarët e familjes në shtetet e Evropës e sidomos në  Gjermani. Në faqen tonë i gjeni të gjitha informatat ,  telefonat  kontaktet etj, ku  një përcjellje  e juaja  tek shokët tuaj dhe të afërmit do t'u bëni  nder atyre ,neve  dhe vetës se juaj! Për neve  është puna dhe vetëm puna ne shërbimin tuaj  të transportit  në atdhe,ndërsa për ju  mbetet  kënaqësia dhe respekti.  Mos hezitoni    thirrni  menjëherë, shkruani,komunikoni me zyrtaret tanë në telefona ose përmes  sistemit elektronik. Nga ana e juaj mjafton  vetëm një telefonatë tjerat  i kryejmë ne ! Ne transportojmë  të gjitha llojet e  mallrave në drejtim të  Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë ose  anasjelltas për në Gjermani, apo vendet tjera të Evropës. I kryejmë shërbimet tona dhe organizimin  e transportit,  zhdoganimin, blerjen e mallit për ju, shitjen  ndërmjetësimin  dhe një serë shërbimesh marrjen  dhe dërgimin  e mallrave në shtëpitë tuaja sipas marrëveshjes.

  • Kontaktoni me stafin e Dibranit - transport:

üE-Mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

üKlikoni vizitkartën e poshtëvendosur  dhe lidheni  me faqen tonë qe të keni  informim  sa ma të plotë.

üKliko tani foton: Dibrani Transport  Respekt për bashkëpunimin e ndërsjellët !...

 

DISCO CLUB LIONS NË HAGEN

12 Dez 2015 geschrieben von
DISCO CLUB LIONS NË HAGEN
DISCO CLUB LIONS

Graf von Galen Ring 47
58095 Hagen

Herbergerstraße 5
50127 Bergheim

EURO ROLLE

14 Sep 2015 geschrieben von