RUHANI INTERNATIONALE SPEDITION & LOGISTIK

Firma Ruhani Internacionale Spedition bën transportin e mallrave të llojeve nga më të ndryshmet në relacione internacionale.
Posaqerisht Europe Kosovë dhe anasjelltas.
Por transportojme edhe për në: Shqipëri, Maqedoni, Mal të Zi, Serbi.

Transportojmë këto mallra:
- Automjete
- Traktora
- Mjete Bujqësore
- Rimorkio
- Bagera të rend, të mesem, dhe të vegjel
- Pirunera (Shtaplera)
- Mjete të ndryshme për ndërtim
- Mallra nga më të ndryshmet P.Sh. (Mobilje, Teknike, Aparate të ndryshme elektronike, aparature medicionale dhe shumë lloje të tjera.)
- Turat komplete me mallra dhe automjete
- Turat e përgjysmuara poashtu me mallra dhe automjete, por edhe në sasi më të vogel
- Bashkëpunojme edhe me A.D.A.C për transportin e automjeteve të prishura rruges në tër Europen.
- Rregullojme dokumentacionin përkates të doganave për transportin e mallrave.
- Dhe shumë sherbime të tjera.


Ju mirëpret Firma: Ruhani-Int.Spedition
që të ju shërbej në gjdo kohë,
me respekt Drejtori gjeneral Enver Ruhani

Gjermani:

Ruhani Int.Spedition e.k.
Gewerbegebiet Rommersch.17
59510 Lippetal-Lippborg
Tel.0049-2527-9181798
Fax.0049-2527-9181799
Mob.0049-15116512734
Mob.0049-16096205598

Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!


Kosove:

Ruhani Int.Transporte Sh.p.k.
Rr.Tirana p.n.
10000 Prishtine
Tel.00381-38-223876
Fax.00381-38-223913
Mob.00386-49-223876

Mob.00386-49-167148

Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Artikel bewerten
(7 Stimmen)
Mehr in dieser Kategorie: « XHANA SHOP NË LUDWIGSHAFEN

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

Mit einem Eintrag Ihrer Dienstleistungen bei Zemra.de steigern Sie Ihren Bekanntheitsgrad. Ihre Dienstleistungen werden professionell präsentiert und erreichen ein größeres Publikum.

Falls Sie ein Beratungsgespräch wünschen, rufen wir Sie gerne zurück. Benutzen Sie dafür bitte unserem Kontaktformular.

Reklama / Marketing

Lajme të ndryshme

Reklama

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Kojshija SHOW - Kliko ketu per ti shiku te gjitha

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Amazon Werbung

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat