Artikel bewerten
(122 Stimmen)
Mehr in dieser Kategorie: « FOL TV TV - Vizion Plus »

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

Reklama / Marketing

Criteo - Mitte auf Homepage

 

Lifestyle

Top Lajme

Kërkohet ndihmë për Edona Dermakun

Kërkohet ndihmë për Edona Dermakun Edona Dermaku 23 vjeçare nga Gjilani, në muajin...

Krasniqi: Përpjekjet për ta zhvlerësuar luftën e UÇK-së nisën më 1999

Ish-kreu i Kuvendit të Kosovës, Jakup Krasniqi ka deklaruar se përpjekjet për ta...

Tahiri: Javën e ardhshme Kosova bëhet me kod telefonik

Ministrja për Dialogun, Edita Tahiri thotë se BE-ja ka vendosur që javën e...

Unioni i Studentëve: Priftërinjtë serb mos provokojnë studentët

Kryetari i Unionit të Studentëve të Kosovës, Arben Mehmeti në emër të USK-së...

Zemra.de

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all