18.02.2018 - Koncert Familjar/Rinor në Dortmund - Për nder të 10-Vjetorit të Pavarsisë së Kosovës Empfehlung

BEKA EVENT Organizon me 18.02.2018 - Koncert Familjar/Rinor në Dortmund - Për nder të 10-Vjetorit të Pavarsisë së Kosovës

Beka Event

 

Letzte Änderung am Sonntag, 28 Januar 2018 17:49
Artikel bewerten
(0 Stimmen)
Mehr in dieser Kategorie: « Autoshkolla Shqipe në Heilbronn

Schreibe einen Kommentar

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Zemra.com mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat!.

 

Seriali shqip - Zyrja per Gjithcka - shiko gjitha episodat

Emisioni Perralle me tupan

Emisioni Oxygen me Besim Dina - Shiko te gjitha Emisionet

Emisioni ODEON SCHOW - Shiko te gjitha episodat

Seriali shqip - Cka ka shpija - Te gjitha episodat