Ballina Video Video Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot5495
mod_vvisit_counterDje43552
mod_vvisit_counterKëtë Javë155540
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar128033
mod_vvisit_counterKëtë Muaj907839
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar1170012
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.201089485882

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"

Link
Kodi për publikim

Më shumë video nga kjo rubrikë

Video ansehen
1170 Klicks
Video ansehen
1010 Klicks
Video ansehen
4280 Klicks
Video ansehen
3696 Klicks
Video ansehen
4255 Klicks
Video ansehen
13809 Klicks
Video ansehen
3049 Klicks

Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.8 (624 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Ramadan Krasniqi DANI 2012 - NEW- Anonim

Komente rrethë videos

Komente  

 
0 #1 beni 2012-06-17 20:46
Vetem fakti qe eshte duke kenduar Dani e bene videon perfekt.Dani eshte alfa dhe omega e muzikes shqipe.Eshte horizontalja dhe vertikalja e kenges.Eshte vet maja e kenges dhe e kendimit.
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo