Ballina Video Video Gjon Frroku-Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Statistika e Faqes

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterSot9689
mod_vvisit_counterDje34889
mod_vvisit_counterKëtë Javë124670
mod_vvisit_counterJavën e Kaluar306244
mod_vvisit_counterKëtë Muaj1123721
mod_vvisit_counterMuajn e kaluar1488665
mod_vvisit_counterGjithësejt nga: 06.11.201088531752

Shikoni RTK-në Live

Shikoni-RTK-Live-175

Video e radhesë

Video ansehen

Marketing

Euro_Rolle_175_

GAZETA SHQIP ONLINE

BotaSotLogo
kohaditore
ExpressLogo
KosovaSot
GazetaLajm

Falja e Namazit

Shko faljen e Namazit
Falja e Namazit "Video"

Gjon Frroku-Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Votimet nga Vizitoret

Votimet nga Vizitoret: 2.7 (665 Vota)

Shpërdaje

Google! Live! Facebook! Yahoo!

Info

Përshkrimi

Ne Akademine Perkujtimore Jubilare,me rastin e 20 vjetorit te renies se Heronjeve te Kombit Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu,rapsodi popullor Gjon Frroku ne Sallen e Kuqe ne Prishtine,kendoi kengen kushtuar Heronjeve Afrim Zhitia dhe Fahri Fazliu

Komente rrethë videos

Komente  

 
+4 #1 avni kastrati 2012-09-08 07:18
ju faleminderit
Citoj
 

Shkruaj një koment


Kodi i siguris
Aktualizo