Reklama / Marketing

Lifestyle

Top Lajme

Angelina Jolie shokon botën, ja çfarë thotë për fenë islame

Angelina Jolie këto fjalë i kishte thënë pak para Ramazanit. Jolie, një ndër...

Mustafa: Kufijtë janë caktuar kur është çliruar Kosova

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka reaguar ndaj kritikëve të marrëveshjes kufitare me...

Pamje të forcave malazeze te Kulla e Zhlepit, shqiptarët nuk lejohen të ngjitën në bjeshkë

Qytetarët e fshatit Llukë e Epërme dhe përfaqësuesit e fshatrave tjera të vijës...

Erdogan përshendet Vladimirin: I shtrenjti Putini im

  Presidenti turk ka bërë me dije se ka qenë tradhtuar nga Perëndimi,...

Zemra.de

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all