Reklama / Marketing

Lifestyle

Top Lajme

Dosja e Shefave XXIV: Grabovci e quan Flora Brovinën “idiote”

Në serinë e XXIV-të të Dosjes së Shefave, Insajderi sjell katër biseda telefonike...

Angelina Jolie shokon botën, ja çfarë thotë për fenë islame

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Angelina Jolie këto fjalë i kishte thënë pak...

Mustafa: Kufijtë janë caktuar kur është çliruar Kosova

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa ka reaguar ndaj kritikëve të marrëveshjes kufitare me...

Pamje të forcave malazeze te Kulla e Zhlepit, shqiptarët nuk lejohen të ngjitën në bjeshkë

Qytetarët e fshatit Llukë e Epërme dhe përfaqësuesit e fshatrave tjera të vijës...

Zemra.de

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all